Aktuality - Navždy nás opustil Jan Nejedlo - Prezident Kostelců

.

Za Janem Nejedlem – nekrolog

Svíčka života prezidenta všech Kosteláků, Kostelečáků a Kostelanů, našeho kamaráda, kolegy a bezva parťáka Jana, Honzy, Jeníka nebo Honzíka Nejedla, jak jsme mu rádi a s láskou říkávali, dohořela bohužel dne 30. srpna 2023. Odešel ve věku 75 let důstojně, v klidu a bez bolesti. Nejen jeho rodině a blízkým, ale nám všem, kteří jsme ho dlouhá léta znali, zůstane v mysli vzpomínka na slušného, milého, pracovitého a společenského člověka, kterého měl každý rád. Duchovní otec myšlenky pravidelného setkávání všech Kostelců z celé naší republiky měl a stále bude mít kamarády a známé v každém městě, obci i malé vesničce mající kostel ve svém znaku i jménu. A i když náš pan prezident již není mezi námi, v našich srdcích po něm prázdno nezůstane. Teď už bude asi hrát na svoje klávesy všemi oblíbené písničky o princezně ze mlejna, Kosteleckou polku a nebo hit Madóóno má... nejspíš někde v nebeském sboru, ale my z Kostelců na něj nikdy nezapomeneme.

Děkujeme Ti za všechnu Tvojí dlouholetou práci i za to, že se díky Tobě, náš milý pane prezidente, zrodilo mnoho nových přátelství, která trvají dodnes.

Čest Tvojí památce, Jendo!

.

Datum vložení: 1. 9. 2023 8:55