Aktuality - Orientační běh

.

V neděli 24. března 2024 se v době od 10 do 16 hodin bude v Kostelci konat závod Mistrovství Moravy v orientačním běhu v disciplíně městský sprint.

Upozorňujeme občany, že v neděli 24. března 2024 se v době od 10 do 16 hodin bude v Kostelci konat závod Mistrovství Moravy v orientačním běhu v disciplíně městský sprint. K závodu je přihlášeno téměř 350 závodníků všech věkových kategorií, kteří budou do závodu startovat intervalově na různě dlouhých tratích. Závodní prostor je ohraničen ulicemi: 8.května, Tyršova, Jakubské náměstí, Palackého, Trněnka a železniční tratí směr Čelechovice. Téměř všechny tratě vedou přes Sídliště Sport, kde se bude hodně běhat. Nedojde však k žádnému poškození zeleně nebo záhonů s květinami.

Žádáme občany Kostelce o strpění tohoto významného závodu a respekt k závodníkům.

Děkujeme za pochopení.

Za pořadatele ze Sportovního klubu Prostějov Dušan Vystavěl