Aktuality - PROVOZ MĚSTSKÉ KNIHOVNY V KOSTELCI NA HANÉ V OBDOBÍ OD 4. 5. – 22. 5. 2020

Městská knihovna Kostelec na Hané bude v tomto období fungovat v omezeném režimu a provoz bude obnovován postupně. Otevírací doba pro veřejnost bude v tomto období vždy v pondělí (tj. 4., 11., 18. 5.) v obvyklé době tj. od 9.00 – 17.00 hodin (polední pauza od 11.30 – 12.30).

Do knihovny můžete vstupovat pouze jednotlivě, a to s ochranou úst a dýchacích cest a po použití dezinfekce na ruce.

Vyčkejte prosím, až odejde čtenář před vámi, a dodržujte rozestupy min. 2 metry.

Přístup bude pouze k výpůjčnímu pultu a knihovna bude v tomto období sloužit především k vracení knih.

Pokud si budete chtít přece jen odnést nějakou knihu domů, informujte o tom knihovnici nejlépe předem, telefonicky či mailem (588 882 149, knihovna.kostelec@mail.cz), případně vám budou knihy nachystány na místě.

Z knihovny je možné odnést si maximálně 4 výpůjčky. Počítejte s tím, že nabídka knihovny bude v této době omezená, protože všechny vrácené knihy musí být několik dní ponechány v karanténě.

Služby, jako je kopírování, tisk, skenování dokumentů a internet pro veřejnost, nebudou dočasně poskytovány.

Děkujeme za pochopení. Jiným způsobem by nešla zajistit bezpečnost a dodržet veškerá vládní nařízení.

Datum vložení: 30. 4. 2020 13:09
Datum poslední aktualizace: 30. 4. 2020 13:13