Aktuality - Tašky na třídění odpadu

tašky na tříděný odpad

Tašky na třídění odpadu - určeny zejména pro obyvatele Sídliště Sport a domácnosti, které nemohou mít nádoby na tříděný odpad z prostorových důvodů.

Na podporu třídění využitelných složek komunálního odpadu zajistilo Město Kostelec na Hané ve spolupráci se společností EKO-KOM sady tašek, určených ke shromažďování vytříděného odpadu v domácnostech. Tyto tašky představují efektivní nástroj ke zvýšení množství tříděného odpadu. Tašky jsou určeny zejména pro obyvatele Sídliště Sport a domácnosti, které nemohou mít nádoby na tříděný odpad z prostorových důvodů.

Tašky jsou baleny v sadě po třech - modrá na papír, zelená na sklo a žlutá na plasty.

K dispozici jsou tašky ve dvou velikostech:

• velké tašky - šířka 35 cm, výška 50 cm, hloubka 26 cm - obsah 45 litrů (vhodná do větších bytů, rodinných domů, garáží skladů, kanceláří a všude tam, kde máte dost místa, nebo je vás hodně a tříděného odpadu nemáte zrovna málo)

• malé tašky - šířka 25 cm, výška 40 cm, hloubka 25 cm – obsah 25 litrů (vhodná do panelových bytů, do kuchyňských linek, do kufru auta a všude tam, kde bojujete s místem)

Bezplatnou distribuci sad tašek pro zájemce provádí Jiří Koutný, Městský úřad – I. p , telefon 582 374 091, e-mail: muinivestice@kostelecnh.cz.

Datum vložení: 8. 6. 2022 16:04
Datum poslední aktualizace: 8. 6. 2022 16:07